Про ліцей

Поділитися сторінкою:

Понад 20 років тому на мапі Білої Церкви з’явився новий навчальний заклад – Приватний навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-III ступенів – дитячий садок «Міцва-613». Ентузіасти єврейської громади об’єдналися навколо Андрющенко Нателли Ігорівни (співзасновника і незмінної директорки по сьогоднішній день),  з благословіння Моше Азмана і підтримки обласного департаменту, міського  управління освіти та науки,   створили спочатку дитячий садочок і початкову школу з національним компонентом. А через рік запрацювала і повноцінна середня школа. Члени міської єврейської громади  привели до НВК своїх дітей і онуків, навчальний заклад розпочав освітню, виховну і просвітницьку діяльність. У білоцерківському середовищі  він швидко набув популярності, і потягнулися сюди діти з різних районів міста.  Їх щоденно зустрічають чудові вихователі, професійні педагоги, уважні психологи, кваліфікований логопед. А які смачні кошерні сніданки та обіди готують наші неперевершені кухарі!

На цю мить «Міцва-613» – Білоцерківський приватний ліцей  з українською мовою навчання і національною складовою, із застосуванням новітніх інформаційно-технологічних ресурсів; унікальний навчальний заклад, в якому створено атмосферу співтворчості, співпереживання, творення. Це відповідає вимогам Нової української школи.  Неординарність і новації відповідають духу навчального закладу.

Неодмінною складовою, яка підкреслює неординарність і водночас суттєво підсилює інтелектуальний потенціал учнів, що підвищує рейтинг серед навчальних закладів міста, є національний цикл предметів:це мова іврит, традиції та історія єврейського народу, єврейська література. Педагоги написали та реалізують авторські програми: з традицій та історії єврейського народу, єврейської літератури, методичні посібники.

Постійно вчитися і вчити, впроваджувати нові освітні технології, медіаосвіту (у всьому своєму різноманітті), знайомити вчителів і учнів зі своїми маленькими «відкриттями» і переймати цікавий досвід (для цього створюється банк новацій і освітніх технологій у викладанні всіх предметів).

Педагогічний колектив ставить за мету –  виховати не тільки інтелектуалів, здатних до самореалізації в сучасному світі, в інформаційно насиченому просторі, але і виховання  патріотів України, здатних стати на захист незалежності держави.

Розуміючи роль нашого навчального закладу для виховання національної самоідентифікації дітей, історичної та культурної пам’яті, вчителі розроблятимуть нові освітні та розвивальні проєкти. До цього процесу підключаються шкільні психологи, керівники гуртків і клубів, які працюють у нас.

Наше гасло – «Абсолютна цінність дитинства».

Для того, щоб бажання і вміння вчитися стали потребою, постійним прагненням до самовдосконалення, тільки уроків в класичному розумінні цього слова недостатньо (їх важливість ні в якому разі не заперечуємо, але і постійно впроваджуємо нові технології в навчальний процес). Розширення можливостей вчителя та учнів у їх співавторстві та співтворчості (саме такий підхід – наш пріоритет). Вони дають можливість зміцнити та поглибити базові знання з окремих предметів у світлі вимог Нової української школи та одночасно навчитися бачити та розуміти те чи інше явище цілісно.

У наш стрімкий час необхідно навчити не розгубити отримані знання, максимально підготувати учнів до самореалізації в дорослому житті. Розширення і поглиблення роботи педагогів у програмі «Обдарованість» має на увазі участь у ВУО, різноманітних інтелектуальних і творчих конкурсах, роботі шкільного осередку МАН. Молодь прагне до спілкування зі своїми однолітками у всьому світі, і це природно, адже кордони не можуть розділити однодумців. Участь в міжнародних програмах МО Ізраїлю «Хефциба», проєктах «Маса – Шорашим», «Юні дипломати», заочних та очних олімпіадах з історії, традиціям єврейського народу і т. п., Міжнародні літні табори допомагають нашим учням проявити свою компетентність в тій або іншій дисципліні, зміцнити навички практичного застосування отриманих знань.

Дозвілля повинно бути  насиченим і цікавим: створення галерей «Великі євреї світу» і «Видатні євреї Білої Церкви», шкільного музею єврейської громади міста з власними екскурсоводами, підлітковий  клуб «Кадіма», Літературна вітальня, Єврейський кінозал, шкільний театр – це сьогодення і майбутнє «Міцви-613».

Наші випускники здобувають вищу освіту у престижних навчальних закладах України, Ізраїлю, Польщі, Нідерландів, Словаччини, США, Канади та інших країн світу.

Білоцерківський приватний ліцей «Міцва-613» (серпень 2022 року):

  • дитиноцентрична школа, де кожен учень розвивається і натхненно навчається для життя;
  • сучасний простір, що об’єднує однодумців (учнів, батьків, учителів) та надихає вдосконалювати себе і світ;
  • місце, де зростають успішні учні — майбутні лідери, архітектори позитивних змін з великим українським серцем;
  • територія довіри та можливостей для постійного розвитку учнів, батьків, учителів;
  • ефективні вчителі-новатори, що володіють сучасними методами навчання та втілюють прогресивні ідеї;
  • флагман та рушій освітніх інновацій України.

Новини та події

Меню