Освітній процес

Поділитися сторінкою:

У Приватному ліцеї «Міцва-613», у середній школі навчається 71 дитина (на грудень 2021 року), у старшій – 18. Методика викладання заснована на розвитку пізнавальних і творчих здібностей дітей, уміння працювати як самостійно, виконуючи поставлені індивідуальні завдання, так і в команді, відчуваючи себе її вагомою частиною.

Під час навчання у середній школі дитина переходить до більш самостійного та дорослого життя. Це важливий період розвитку, адже дитина надзвичайно швидко росте, її світогляд та організм змінюються. До того ж інакшим стає середовище: у початкових класах більшість предметів увесь рік викладав один учитель, який мав свій стиль, методи та прийоми роботи, а при переході у середню школу діти потрапляють під вплив одразу кількох педагогів, кожен із яких вирізняється не лише своїми методами, а й характером.

У старших класах нашої школи учні здобувають важливі навички для успішного дорослого життя у сучасному світі. Старшокласники навчаються ефективно взаємодіяти, розвивають критичне мислення та реалізують творчий потенціал.

I семестр 2021-2022 н.р. був надзвичайно продуктивним, насиченим та багатим на перемоги. Попри усі випробування пандемією та карантином, 13% наших учнів закінчили навчання на відмінно. Серед них: Двухбабний Максим, Савченко Аріна, Оксененко Родіон, Дехтярчук Іван, Гринчук Каріна, Горбаченко Арсеній, Руденко Дарія, Вихристенко Марія, Гень Натан, Козирьков Кирило, Бобровська Софія, Котелянець Андрій, Мизина Софі-Марі, Шустова Людмила, Бряник Анна.

В останні дні навчання на учнів, що стали переможцями та призерами Всеукраїнських предметних олімпіад, чекала приємна несподіванка від директора закладу, Нателли Андрющенко – грошова винагорода. Пишаємося кожним та бажаємо не зупинятися на досягнутому, ставити нові цілі та впевнено до них іти.

Меню