Інноваційна освіта

Поділитися сторінкою:

Level Up by Smart J – освітня позаурочна платформа для підтримки діяльності єврейських шкіл разом з проєктом Smart J.

Основною метою проєкту є:

• Створення в школі системи позаурочної додаткової освіти з англійської мови та інформаційно-комунікативним технологіям.
• Розвиток в учнів знань, вмінь та навичок, найбільш необхідних для досягнення успіхів у майбутньому.
• Підвищення професійних компетентностей вчителів школи.

Освітні модулі:

«Англійська мова». Заняття англійською мовою в проєкті побудовані відповідно до підходів британської міжнародно прийнятої системи вивчення англійської мови TESOL (Teaching English to speakers of other languages), а також CLT (Communicative language teaching) та TBLT (Task-based language teaching).

«IT Way» 1-4 класи (курси «Пластилінова анімація», «Графіка та 3D-ручка»).
– На курсі «Пластилінова анімація» учасники мають можливість ознайомитися з професіями в мультиплікації, спробувати різні техніки створення пластилінової анімації.
– Курс «Графіка та 3D-ручка» ознайомить дітей з графічним редактором Paint та Paint 3D, залучить до технічної творчості, підтримає інтерес до інформаційних технологій, дозволить спробувати себе в ролі графічного редактора.

«IT Way» 5-8 класи (курси «Minecraft: Education Edition»).
Простота та універсальність дозволяють застосовувати Minecraft практично в усіх базових шкільних предметах: розв’язувати математичні задачі, ілюструвати хімічні та фізичні експерименти, моделювати органічні системи в біології та занурюватися в літературні та історичні світи.

Новини та події

Меню