Дитячий садок

Поділитися сторінкою:

Дошкільний підрозділ навчального закладу має ліцензію на освітню діяльність з  обсягом – 50 осіб. Садочок повного дня розрахований на перебування дітей віком від 3-ох років з 8 до 17 години.

Заклад працює за рекомендованою Міністерством освіти та науки України освітньою програмою розвитку дитини “Українське дошкілля”. Навчання читанню відбувається за авторською методикою Людмили Шелестової. Усі вихователі мають педагогічну освіту, регулярно підвищують свою кваліфікацію та займаються самоосвітою. Також постійно знаходять сучасні методи в роботі з дітьми та використовують індивідуальний підхід до кожного.

У садочку проводяться регулярні заняття з англійської мови, хореографії, образотворчого мистецтва та музики, на яких діти можуть проявити себе та свої таланти. Також наші вихованці мають змогу віртуально подорожувати у різні країни світу, дізнаватися цікаві факти про них, вивчати їхню культуру та одночасно готувати традиційну страву відвіданої країни, на заняттях «Майстер шеф».

На заняттях наші вихованці в ігровій формі знайомляться зі світом єврейських традицій та історії, вчаться їх цінувати та поважати. Діти з радістю трублять у шофар, їдять смачні яблука з медом на Рош-Ха-Шана, запалюють свічки на Хануку, готують прикраси  на Суккот, переодягаються у різноманітні костюми на Пурім.

Запорука нашого успіху – це щасливі діти. Ми даруємо їм свою  любов до всього, чого вони навчаються та роблять, адже єдиний спосіб зробити щось дуже добре – любити те, що ти робиш.

Новини та події

Меню