Літній табір 2022

Поділитися сторінкою:

Новини

Цьогоріч на базі нашого закладу для учнів школи та дітей-переселенців, які потребують особливої уваги та підтримки був організований табір, з дотриманням усіх вимог воєнного часу та  психологічним супроводом.

Усі учасники табору стали агентами 007 та потрапили у всесвіт JUniversal. Їм довелося виконати надважливу місію – рятувати світ, який втратив свій порядок. Кожного дня були  активні ігри, заняття з єврейської традиції, наукові експерименти, арт-платформи, моделювання, робототехніка.

Щодня ми вчилися чогось нового: розділяти  свої обов’язки, розпізнавати та правильно виявляти свої емоції, спілкуватися, піклуватися, допомагати та підтримувати один одного, раціонально використовувати свій час, цінувати кожну хвилину, приймати рішення, брати на себе відповідальність та критично мислити, навіть поринули у тему фінансової грамотності, говорили про благодійність, щедрість.

Це був неймовірно яскравий та насичений місяць! Головної мети досягнуто – діти щасливі, а поряд з ними і педагоги! Ми зробили усе можливе, щоб у цей нелегкий час усі змогли насолодитися дитинством та літом!

За програмою НУШ розпочинає роботу 5 клас

Новини та події

Меню