Дистанційне навчання

Поділитися сторінкою:

Дистанційна форма навчання на постійній основі в закладі була впроваджена у квітні 2020 року на платформі Microsoft Teams.

Адміністратором закладу було створено команди для кожного класу на кожен предмет з можливістю відвідування онлайн-уроку адміністрацією школи.

Вищевказана платформа дає змогу учителю завантажувати необхідний методичний та дидактичний матеріал для учнів, вести облік виконання учнями домашніх завдань, проводити оцінювання. Також є можливість вести відеофіксацію уроку з можливістю перегляду учнями в зручний для себе час у разу неможливості бути присутнім безпосередньо на уроці. Як і всі сучасні платформи для онлайн-навчання, Microsoft Teams має електронну дошку, на якій записи може вести як учитель, так і учень.

На цій же платформі створено команду “Учителі” для проведення нарад, засідань педагогічної ради.

У разі потреби переходу закладу на навчання в онлайн відбувається щонедільна  корекція розкладу з метою уникнення перевантаження учнів перебуванням за комп’ютером.

Також на платформі створено команди для проведення факультативів з робототехніки та курсів за вибором Smart.

Кожен учень закладу має свій пароль та може встановлювати Microsoft Teams як на ноутбук, планшет, так і на мобільний телефон.

Команди класів дають змогу класним керівникам проводити батьківські збори із залученням учителів предметників до спілкування з батьками.

Новини та події

Меню