Іудейська релігійна громада "Міцва"
Навчально-виховний комплекс "Міцва-613"

  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  • 38 0456 353 144

Про групи садочка

 IMAG1369

Девіз нашої роботи:
«Творча дитина – немов перлина»:
особистість – розвивай!
активність – проявляй!
здібності – пред’являй!
успіхів – досягай!

Група «Юні ерудити»
(Старша група, діти віком 3-4 років)
Весь наш навчальний процес спрямований на розвиток творчих здібностей дошкільнят. Одним із актуальних завдань – є створення сприятливих умов для прояву кожною дитиною своїх нахилів та здібностей до різних видів діяльності. Пропонуємо такі ігрові ситуації, що дозволяють дитині відчути себе особистістю, дають їй упевненість, розвивають спостережливість до всього, що відбувається. Виховуємо у дітей уміння мислити нестандартно, творчо, щоб дитячі мрії стали реальністю.
Ми сподіваємось, що діти, навчившись всьому цьому, ставши дорослими, зможуть самостійно розв’язувати серйозні і важливі життєві питання.

Група «Незнайко та його друзі»
(Підготовча група, діти віком 5-6 років)
Наша група «Незнайко та його друзі». Ми найстарші у нашому садочку. День у нас насичений різноманітними справами, як у справжніх бджілок. Ми малюємо, ліпимо, рахуємо, займаємось хореографією. Дружимо з буквами і навіть вчимося читати. А ще ми багато дізнаємось про свою країну, вчимося шанувати свою Батьківщину, свої національні традиції і культури інших народів. Світ прекрасний, у ньому стільки див! Діти підготовчий групи працюють за програмою «Впевнений старт». Основний зміст упорядковано за розділами: пізнавальний, фізичний, мовлене вий, художньо-естетичний. Мета програми – забезпечити рівні стартові можливості для всіх дітей шкільного віку – майбутніх першокласників. Вона окреслює той рівень розвитку особистості, загальної компетентності дитини, що визначає її готовність до подальшого шкільного життя.

Навчально-виховний комплекс "Міцва-613"